Octavia II RS vs A6 C6 vs MB W211 co lepsze, do 45 tysięcy

Octavia II RS vs A6 C6 vs MB W211 co lepsze, do 45 tysięcy

03 Lis 2012, 11:18

Witam, ostatnio bardzo mi pomogliście z wyborem autka więc zaglądam tu często by dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Obecnie szukam auta do 45 tysięcy złotych, nie ma być to Passat,Vectra,Mondeo. Konkretnie szukam Skody Octavii II w usportowionej wersji RS koniecznie z silnikiem diesla, liftback lub kombi, lub Audi A6 C6 w nadwoziu sedan, również z dieslowskim motorem, ew. Mercedesa E klasę W211 także sedan, z klekotem. Nie miałem z tymi autami do czynienia, dlatego liczę na Waszą pomoc w wyborze autka, wszelkie opinie, sugestie prosze pisać, każda opinia na wagę złota :wink: Z mojej strony pierwszym pytaniem jest, jak wygląda użytowanie auta z DPF, jest to rzeczywiście uciążliwe? I jak z automatami w tych autkach? Pozdrawiam serdecznie :)
marcinsparco
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Octavia II RS vs A6 C6 vs MB W211 co lepsze, do 45 tysię

03 Lis 2012, 11:38

Jak nie robisz przynajmniej 30 tys km rocznie, z tego wiekszosc po trasach to lepsza opcja bedzie LPG. Poza tym jak mamy Ci doradzic skoro chcesz porownywac auto klasy kompakt z autami 2 klasy wyzej w dodatku marek premium? To juz czyni 2.5 klasy roznicy przynajmniej.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Actros a’la Swanski - Nowy Actros a’la Swanski - "Truck & Art"
    Nowy Actros jest znany nie tylko ze swoich osiągów i niskiego spalania, ale również z drapieżnego wyglądu i nowoczesnego designu. Paweł "Swanski" Kozłowski postanowił dodatkowo podkreślić te cechy pojazdu, ozdabiając ...
    Nowy Lexus IS z nowym przestronnym wnętrzem Nowy Lexus IS z nowym przestronnym wnętrzem
    Kluczowymi założeniami programu rozwojowego nowej generacji modelu IS były wiodąca w segmencie przyjemność prowadzenia, wyrafinowany komfort oraz intuicyjność obsługi urządzeń pokładowych. Znalazło to swoje odzwierciedlenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005