Odczyt wtrysków C4

Odczyt wtrysków C4

12 Mar 2019, 08:52

Cześć. Stoję przed możliwością zakupu C4 1 generacji 2.0 hdi 136km. Mam odczyt wtrysków jak na zdjęciu. Nie znam się na tym, ale suma powinna wyjść 0, a nie wychodzi. Co o tym sądzicie? Bo ja jestem laikiem i się nie znam
Johnnyjonjc
Nowicjusz

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 12 02 2012
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1.4MPI 60KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Odczyt wtrysków C4

12 Mar 2019, 12:29

Z tego co wiem suma wszystkich korekcji jak nie są podawane w procentach tak jak u Ciebie powinna być zbliżona do zera z tolerancją do max. +/-10. Jeżeli miałbyś podawane w procentach to wtedy sumujesz wszystkie i dzielisz przez ilość wtryskiwaczy i powinno wyjść blisko 100% (+/-10%).

Zobacz np. tu masz podane w %.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Tu masz podany przykład bardzo fajnie wyjaśniony skąd bierze się (-) i (+) w korektach.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Napisz jeszcze czy zauważyłeś jakieś problemy w pracy silnika?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Suzuki Jimny Suzuki Jimny
    Mała terenówka Suzuki była już kiedyś dostępna ze zdejmowanym dachem. Ale najnowsza odsłona modelu, która ostatnio skradła serca wielu kierowców, nie doczekała się dotąd takiej odsłony. Są jednak spore ...
    Ferrari F355 Challenge czerwona bestia Michała Wiśniewskiego Ferrari F355 Challenge czerwona bestia Michała Wiśniewskiego
    Czerwona bestia Michała Wiśniewskiego na Tuning Show 2013 w Krakowie! W 10 sekund osiąga prędkość 160 km/h. 380 włoskich koni mechanicznych pozwala mu rozbujać się nawet do 295 km/h! Prawdziwy demon szos – czerwone ...

•