Odkurzacz

Odkurzacz

20 Kwi 2009, 15:40

Witam, czy ktoś może mi polecić jakiś dobry odkurzacz samochodowy w miarę nie wysokiej cenie, ważne żeby nie był to jakiś bubel, który opadnie po dwóch użyciach.
kamil66
Nowicjusz

Re: Odkurzacz

21 Kwi 2009, 19:55

Ja odkurzam samochód starym PRLowskim odkurzaczem więc Ci za bardzo nie pomogę. Sowiecka, 30 letnia technika sprawuje się przyzwoicie, ciąg ma dobry ;)
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

05 Maj 2009, 18:29

Miałem dwa odkurzacze samochodowe. Każdy prędzej czy później padł. Teraz używam zwykłego, który według mnie jeśli ma dobre końcówki to sprawuje się lepiej niż samochodowy.
arek111
Nowicjusz

Miejscowość: Gorzów

15 Maj 2009, 14:05

Ja tam domowym odkurzam
bolkoo
Nowicjusz

Miejscowość: wawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Elektryczny samochód dostawczy: koncepcyjny e-Co-Motion Elektryczny samochód dostawczy: koncepcyjny e-Co-Motion
    Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje podczas tegorocznego Genewskiego Salonu Samochodowego koncepcyjnego Transportera e-Co-Motion. Samochód ten łączy w sobie cechy, które zdają się wykluczać: jest ...
    Tydzień Designu w Mediolanie - Mazda i sztuka współczesna Tydzień Designu w Mediolanie - Mazda i sztuka współczesna
    Mazda przełamuje konwencje, również w zakresie stylizacji samochodów. Aby podkreślić dbałość o funkcjonalne piękno, której dowodem jest nagradzany motyw projektowy nowej generacji samochodów "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009