Odległość do warsztatu

Odległość do warsztatu

26 Cze 2009, 07:47

Witam

Czy odległość do warsztatu powinna być decydującym czynnikiem przy wyborze samochodu? U mnie w mieście niestety nie ma salonu, a tym samym autoryzowanego warsztatu - najbliższy jakieś 80 km od mojego miasta.

Pytanie - czy ryzykować i brać ewentualnie to co mi się podoba niezależnie gdzie jest warsztat, czy też lepiej kupić samochód z salonem i warsztatem na miejscu?

Jak to u Was wygląda i jak jest uciążliwe ewentualnie gdy odległość do warsztatu jest spora?

Pozdrawiam
ncb
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii
    Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie miała miejsce światowa premiera wysoce wyczynowej wersji Astry GTC, czyli nowej Astry OPC. Benzynowy silnik modelu OPC z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem, ...

•  
    • Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      Volkswagen Passat Sedan 2012 : 1
      Samochody do Wrak Race
      BMW Vision EfficientDynamics, napęd elektryczny, tylne światła, 2009