Odmrażanie Diesla-proszę o wycenę pracy.

Odmrażanie Diesla-proszę o wycenę pracy.

28 Sty 2010, 13:25

Witam.

Golf4 1,9 TDI ALH

Podejrzewalem u siebie zerwanie klina na wale, objawy były takie jak przy uszkodzonym rozruszniku, ale mechanik wymienił go na nowy i dalej stalem w tym samym punkcie.

Zawiozłem auto do pewnego mechanika w Zielonej Gorze-miał zrobić bezpłatną diagnozę i wycenić naprawę.
Okazało się, ze po prostu paliwo zamarzło i zrobił się syf (tankowane na shellu-vpower;>)
Za spuszczenie paliwa i odpalenie auta Pan zażyczył sobie 300zł.

Jak to oceniacie?? - czy pan mnie chciał zrobić w bambuko??;> - zapłaciłem 200zł w końcu.

To była moja druga wizyta u mechanika więc pytam z ciekawości - w końcu na błedach sie człowiek uczy;)

Pozdrawiam.
jahoo_23
Nowicjusz

Miejscowość: ZG/Głogów

Re: Odmrażanie Diesla-proszę o wycenę pracy.

28 Sty 2010, 20:28

Masz wątpliwości to zawsze bierz rachunek z wyszczególnieniem cen za każdą operację i cen wymienionych części. W taki sposób każdy Cię skroi.
kmtaxi
Początkujący

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Bielsko-Biała
Auto: Mercedes W210
Silnik: 2,2cdi 143KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska
    Wiemy już, jak będzie wyglądała Corolla 2017 dostępna w Ameryce. Bestseller Toyoty ma przeprojektowany przód, unowocześnione wyposażenie we wnętrzu i nowe systemy bezpieczeństwa. Górny grill jest teraz jeszcze ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiaty Seicento, tuning
      Doskonalenie techniki jazdy, kontrolowany poślizg
      Oldtimer - Chrysler Custom Imperial
      Stolik V6 nissan 300