Odnowiony Ford Mondeo

30 Sie 2010, 15:29

Po 3 latach obecności na rynku aktualnej wersji Forda Mondeo producent zapowiedział już wprowadzenie kolejnej, nowej generacji tego auta. Ma to być ostatni etap unowocześnienia całej rodziny dużych modeli Forda. Zmieniona stylistyka nadwozia i wykończenie wnętrza idą w parze z dynamiką i wyższą jakością wykonania. Stylistyka z jednej strony nawiązuje do poprzednika, a z drugiej wyznacza nową drogę wizerunkową Forda. Nowocześniejszy i bardziej zaawansowany technicznie, poddany face-liftingowy Mondeo zapewne narobi sporo zamieszania na rynku.
Ostatnio edytowany przez brio11, 30 Sie 2010, 22:41, edytowano w sumie 1 raz
brio11
Nowicjusz
 
Posty: 31

31 Sie 2010, 09:24

Wypuszczają nową generację, żeby więcej zarobić :D

Ludzie jeżdżący obecnym Mondeo kupią nowy, żeby nie być w tyle i dadzą zarobić Fordowi
Sor
Początkujący
 
Posty: 59
Miejscowość: Chełm

31 Sie 2010, 09:54

Taki biznes. Wszyscy tak robią.
bialy56
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 203
Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy: 07 01 2013
Auto: Fiat 126p FL
Silnik: 0.65
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

15 Wrz 2010, 13:41

Nowe Mondeo bardzo mi się podobają, aczkolwiek myślę że dwie ostatnie premiery niezbyt znacznie się od siebie różniły :) i tak sobie myślę, że jeśli byłoby mnie stać na najnowsze mondeo, to jednak postarał bym się sprowadzić z ameryki Mustanga - nie wiem za co bym tankował, ale gdyby brakło mi benzyny, po prostu siadał bym przed autem i patrzył mu się w ten piękny pysk... :P
kolens
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Kraków

04 Lis 2010, 17:20

Nowy Mondeo ładnie wygląda i podoba mi się
james00796
Początkujący
 
Posty: 192
Miejscowość: Prokowo

05 Lis 2010, 15:33

Bardzo ładnie się prezentuje. Stylistyką bardzo nawiązuje do S-maxa po liftingu. Z niecierpliwością czekam na C-Maxa :mrgreen:
Ignorance is bliss...
pinio124
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 773
Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Opel Astra III
Silnik: 1.7 CDTi 100 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

07 Lis 2010, 22:53

kolens napisał(a):Nowe Mondeo bardzo mi się podobają, aczkolwiek myślę że dwie ostatnie premiery niezbyt znacznie się od siebie różniły :) i tak sobie myślę, że jeśli byłoby mnie stać na najnowsze mondeo, to jednak postarał bym się sprowadzić z ameryki Mustanga - nie wiem za co bym tankował, ale gdyby brakło mi benzyny, po prostu siadał bym przed autem i patrzył mu się w ten piękny pysk... :P

haha mam podobne podejście :wink: ale fakt, nowe Mondeo nie prezentują się źle
Mr.Charles
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Wrocław

08 Lis 2010, 11:59

To świetna wiadomość przez wielu długo oczekiwane było to auto
Kula66
Nowicjusz
 
Posty: 31
Miejscowość: Warszawa

14 Gru 2010, 13:40

Ciekawe co z niego zrobią, mi ta generacja 2007 jakoś nie przypadłą do gustu, zatraciła ten charakter poprzedniej wersji, może teraz ją jakoś poprawią, bo tej to nawet sam James Bond nie pomógł :P
Autko! Autko! Autko!
mariano99
Początkujący
 
Posty: 51
Miejscowość: Warszawa

15 Gru 2010, 19:20

Cóż są różne gusta, dla mnie mondeo od 2007 zrobiło ogromny postęp stylistyczny, ale co kto lubi :smile:
Bardzo ciekawie zapowiada się również mondeo mk5
ens
Początkujący
 
Posty: 108
Miejscowość: Kraków
Auto: Audi TT 1.8T 259KM

19 Sty 2011, 22:12

A moim zdaniem to dobre posunięcie, ponieważ z czasem auta się nudzą i pownno się je troszkę liftingować
mikael82
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: Olsztyn

01 Lut 2011, 16:33

Ok, zwracam honor :) Byłem ostatnio w Auto Plazie i miałem możliwość przejechać się nowym Mondeo. Zrobił na mnie bardzo duże wrażenie: świetna, wygodna pozycja za kierownicą, bardzo dobrze się prowadzi i ma niezłego kopa (a jechałem jedynie 2.0 145 KM w benzynie). Naprawdę szacun za jazdę tym autem!
Autko! Autko! Autko!
mariano99
Początkujący
 
Posty: 51
Miejscowość: Warszawa