Odpowiedzialni rodzice - wypadek z udziałem 12-latka!

Odpowiedzialni rodzice - wypadek z udziałem 12-latka!

04 Sie 2018, 07:31

W ubiegłym tygodniu jadąc drogą krajową, która jest także drogą tranzytową, prowadzącą do przejścia granicznego w Ogrodnikach byłem uczestnikiem wypadku drogowego. A teraz najlepsze. Drugi uczestnik wypadku to 12-letni chłopiec. Na skrzyżowaniu z drogą którą jechałem, wymusił pierwszeństwo (pomimo znaku STOP i linii ciągłej). Tylko mojemu refleksowi zawdzięcza to, że żyje. Udało mi się w ostatnim momencie odbić w lewą stronę. Dzięki temu manewrowi nie wpadł mi centralnie pod samochód. Zastanawiające jest co myśleli jego rodzice, gdy uczyli go jeździć motorowerem (motorower się spalił, ale z pobieżnych oględzin wynika, że był to motorower do jazdy krosowej). Oczywiście jak to na wiosce, motorower nie był zarejestrowany, a właściciel nie posiada żadnego ubezpieczenia na ten pojazd. I to Polska właśnie. Tylko z tego powodu pozostały mi same problemy. Oczywiście rodzice nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności. Jakbym ja był winny. Informacje na temat wypadku zmieszczone w portalach można znaleźć wpisując: Netta druga wypadek 12-latek.
andymortar
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Mondeo mk3 1,8 / Lybra 1,8 / Laguna II 2,0 / Passat B5 2,0 [D] Mondeo mk3 1,8 / Lybra 1,8 / Laguna II 2,0 / Passat B5 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Mondeo mk3 1,8 - 125KM - Lancia ...
    Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007) Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007)
    W 2004 roku na rynek weszła, zaprojektowana całkowicie od nowa i po raz pierwszy w europejskim biurze Toyoty w Nicei, Corolla E12. W gamie pojawiła się także, najmocniejsza w historii cywilnych Corolli, wersja T-Sport Compressor. ...

•  
    • Toyota Avalon, 2013
      Chevrolet Camaro SS
      Audi A4 B6, przód
      Opel Astra SportsTourer - wnętrze.