Odszkodowanie za zepsute auto

Odszkodowanie za zepsute auto

03 Sie 2011, 21:59

Witam
Juz wczesniej pisalem tu ze ASO zepsulo mi auto.

Po weryfikacji przez rzeczoznawce z PZM, wyszlo ze szyba jest zle wklejona, plastiki kolo filtra pylkowego sa wylamane ( filter pylkowy mi tez wymieniali mam na to fakture ),glowny komputer woda zalala ( wyglada tak jakby go ktos zdemontowal wlozyl do wiadra z woda i spowrotem zamontowal do auta ) cala elektronika nie chodzi ,rzeczoznawca z PZM podal mi numery do prawnika, a ten zeby sprawe prowadzic do sadu .

Prawnik mi powiedzial ze oni chca 15% z sumy odszkodowania, i na dziendobry 500zl bo inaczej nic nie beda robic.

Narazie przebywam zagranica i niechce nic zalatwiac przez telefon ,a jest mi potrzebne auto w polsce .

Koszta jakie juz ponioslem to:

-150euro wyciagniecie auta z garazu podziemnego we francji
-550euro lawetowanie auta do polski
-350 euro bilety zebym Ja i Moja zona moglismy wrocic do polski .

Narazie auto stoi u Mnie w domu. Ja za 5di bede w PL.

Ludzie pomozcie i doradzcie co mam teraz robic

Pozdrawiam Tomek
Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze juz tez musze.
RNI
Aktywny

Zdjęcia: 3
Miejscowość: RNI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia pro_cee’d GT - pierwszy szkic nowego samochodu Kia pro_cee’d GT - pierwszy szkic nowego samochodu
    Koncern Kia Motors opublikował wczoraj pierwszy szkic nowego samochodu o wyraźnie sportowym zacięciu - modelu pro_cee’d GT . Producent nie zdradza jeszcze wielu szczegółów dotyczących nowego modelu jednak ...
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył