Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

20 Lip 2017, 22:25

Hey,
Z racji słonecznego lata, mam pytanie dotyczące doboru odpowiednich okularów przeciwsłonecznych. Czytałam wiele artykułów, w których jest wiele sprzeczności dotyczących odpowiednich cech i właściwości. Moi znajomi ostatnio odkryli włoską markę SensoLatino, ponieważ bardzo obniżyli ceny ( ze 129 euro na 29). Czy ktoś z was zna tę markę i chciałby się podzielić jakąś opinią?
Zależy mi na dobrym widoku podczas jazdy w bardzo słoneczne dni. Chcę czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że nic nie będzie mnie oślepiać i jednocześnie nie deformować obrazu rzeczywistego.

Życzę wszystkim miłego wieczoru :)

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

julianowacka
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 11 2015
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: Opel Astra

Re: Okulary przeciwsłoneczne

24 Sie 2017, 16:50

Sorry, ale te okulary wyglądają jak takie za 15-20zł z bazaru albo ze straganów jak na morzem przed wejściem na plażę :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3345
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

24 Sie 2017, 17:23

Kacper napisał(a):Sorry, ale te okulary wyglądają jak takie za 15-20zł z bazaru albo ze straganów jak na morzem przed wejściem na plażę

Oj Kacper, nic nie kumasz. Najważniejsze, że zostały przecenione o.....78% :lol: :mrgreen:
yeti65
Stały forumowicz

Miejscowość: Zegrze Pd
Prawo jazdy od: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Lancer 2014, Vitara 2017
Silnik: 1,6 117KM 1,6 120KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

19 Kwi 2018, 17:17

Pamiętam jak proponowałem żonie okulary z tak zwanej wyższej półki. Powiedziała mi, że droższe nie znaczy lepsze i nie widzi potrzeby wydawania pieniędzy na coś, co i tak często musi kupować. Po prostu gubi okulary i dlatego szybko ma inne. Teraz też widzę, że dostała nową dostawę ze sklepu https://www.edibazzar.pl/ z samymi okularami. Szczerze przyznam, kiedy je zobaczyłem to nawet są eleganckie i wcale wiele się nie różnią od tych markowych.
Robcik
Nowicjusz

Auto: audi
Paliwo: Diesel

04 Maj 2018, 08:47

Nowe okulary które teraz najczęściej noszę robili mi w Oko Design i nie narzekam. Dobra jakość, wygodne soczewki polaryzacyjne, zauszniki układają się komfortowo, nie mam uwag. Dobrze, konkretnie doradzają, mają indywidualne podejście, robią na miejscu badania, także obsługa dość wszechstronna. Cała lista soczewek i powłok jakie stosują jest na ich stronie oko-design.com.
karollinetty
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 01 1989
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Audi A4 B7
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LM - czy to będzie flagowa limuzyna czy crossover? Lexus LM - czy to będzie flagowa limuzyna czy crossover?
    Lexus zarejestrował w amerykańskim urzędzie patentowym znaki towarowe LM 350 i LM 300h. Liczby w tych oznaczeniach pozwalają łatwo odgadnąć, że dotyczą one pojazdu w wersji z napędem konwencjonalnym i hybrydowym, natomiast ...
    Koncepcyjny Nissan Resonance Koncepcyjny Nissan Resonance
    Śmiała wizja Nissana dotycząca przyszłości crossoverów staje się rzeczywistością za sprawą europejskiego debiutu innowacyjnego samochodu koncepcyjnego Resonance. Model Resonance, który został stworzony przez ...

•  
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Juho Hanninen, Rali Vinho da Madeira
      Masło pod korkiem wlewu oleju
      Audi 100 Avant