Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

20 Lip 2017, 21:25

Hey,
Z racji słonecznego lata, mam pytanie dotyczące doboru odpowiednich okularów przeciwsłonecznych. Czytałam wiele artykułów, w których jest wiele sprzeczności dotyczących odpowiednich cech i właściwości. Moi znajomi ostatnio odkryli włoską markę SensoLatino, ponieważ bardzo obniżyli ceny ( ze 129 euro na 29). Czy ktoś z was zna tę markę i chciałby się podzielić jakąś opinią?
Zależy mi na dobrym widoku podczas jazdy w bardzo słoneczne dni. Chcę czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że nic nie będzie mnie oślepiać i jednocześnie nie deformować obrazu rzeczywistego.

Życzę wszystkim miłego wieczoru :)

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

julianowacka
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 11 2015
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: Opel Astra

Re: Okulary przeciwsłoneczne

24 Sie 2017, 15:50

Sorry, ale te okulary wyglądają jak takie za 15-20zł z bazaru albo ze straganów jak na morzem przed wejściem na plażę :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Okulary przeciwsłoneczne

24 Sie 2017, 16:23

Kacper napisał(a):Sorry, ale te okulary wyglądają jak takie za 15-20zł z bazaru albo ze straganów jak na morzem przed wejściem na plażę

Oj Kacper, nic nie kumasz. Najważniejsze, że zostały przecenione o.....78% :lol: :mrgreen:
yeti65
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: mitsubishi lancer X
Silnik: 1,6mivec 117KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niebezpieczny wschód słońca Niebezpieczny wschód słońca
    Nisko położone słońce w okresie jesiennym może oślepiać kierowców i powodować niebezpieczne sytuacje na drodze. Szczególnie niebezpieczne jest pierwsze 15-45 minut po wschodzie słońca. Ryzyko oślepienia wzrasta ...
    Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive