Olej do stożkowego filtra powietrza

Olej do stożkowego filtra powietrza

28 Maj 2019, 15:00

Kupiłem filtr stożkowy do auta i moje pytanie brzmi, czy mogę nanieść na niego olej do filtrów gąbkowych? Jest jakaś różnica?
add00
Obserwowany

• Re: Olej do stożkowego filtra powietrza

28 Maj 2019, 23:45

Myślę że różnica jest znikoma oleje do filtrów gąbkowych są częściej stosowane w motocyklach ale zasada działania jest taka sama. Niektórzy nawet piszą że te oleje lepiej sprawdzają się w filtrach bo są bardziej lepkie :)
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
    Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć rzeczy, o których powinien pamiętać kierowca jesienią Pięć rzeczy, o których powinien pamiętać kierowca jesienią
    W zeszłym roku właśnie w październiku miało miejsce najwięcej wypadków drogowych oraz zginęło w nich najwięcej osób. Wraz z nadejściem jesieni pogarszają się warunki atmosferyczne, a więc i drogowe. W jaki ...
    Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat
    Pod koniec 1975 eksperymentalny pojazd zbudowany w oparciu o BMW LS oraz wyposażony w nowe akumulatory oraz nowy silnik elektryczny zaczął przynosić pierwsze rezultaty. Następnie, w roku 1980, zapoczątkowany został projekt ...

•  
    • Warto przeczytać