Omega b Blokuje dopływ paliwa.

27 Sty 2011, 20:33

Witam,

Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem Omegi B 96', mam taki problem ze musze klame na akumulatorze odlaczyc aby zapalil a to wszystko dlatego ze prawdopodobnie alarm blokuje mi stacyjke, moge wlozyc kluczyk przekrecic zapali sie swiatlo na desce ale zaplon w ogole nie kreci, dopiero odlaczenie akumulatora pozwala to naprawic, ale za kazdym razem gdy zamkne drzwi dzieje sie to samo. Mam jeszcze z lewej strony taki dziwny guziczek (ktos mi mowil ze immobilaiser, musze nacisnac go po kazdym otwarciu drzwi bo inaczej zaczynaja awaryjne migac po kilkunastu sekundach. Może ktoś wie o co chodzi, bede wdzieczny, pierwszy samochod i jeszcze wiele musze sie nauczyc :)
Flisu
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Zabrze

27 Sty 2011, 21:25

A alarm działa normalnie włącza się syrena? Ogólnie to wygląda mi to na jakieś własnoręcznie zrobione zabezpieczenie.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

27 Sty 2011, 21:28

Dzisiaj przez pewien czas nie moglem sobie poradzic z alarmem.. na nic nie reagowal...
Flisu
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Zabrze

28 Sty 2011, 11:13

Autoalarm fabryczny czy dokładany? masz pilot albo instrukcję od niego.Jeżeli dokładany to można go pominąć jak fabryczny to kicha. Jak włączasz zapłon i kontrolki świecą ale po przekręceniu kluczyka dalej rozrusznik nie kręci to masz zblokowany immobilizer.
arciasty
Stały forumowicz
 
Posty: 1012
Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...