Omega b Blokuje dopływ paliwa.

Omega b Blokuje dopływ paliwa.

27 Sty 2011, 21:33

Witam,

Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem Omegi B 96', mam taki problem ze musze klame na akumulatorze odlaczyc aby zapalil a to wszystko dlatego ze prawdopodobnie alarm blokuje mi stacyjke, moge wlozyc kluczyk przekrecic zapali sie swiatlo na desce ale zaplon w ogole nie kreci, dopiero odlaczenie akumulatora pozwala to naprawic, ale za kazdym razem gdy zamkne drzwi dzieje sie to samo. Mam jeszcze z lewej strony taki dziwny guziczek (ktos mi mowil ze immobilaiser, musze nacisnac go po kazdym otwarciu drzwi bo inaczej zaczynaja awaryjne migac po kilkunastu sekundach. Może ktoś wie o co chodzi, bede wdzieczny, pierwszy samochod i jeszcze wiele musze sie nauczyc :)
Flisu
Nowicjusz

Miejscowość: Zabrze

Re: Omega b Blokuje dopływ paliwa.

27 Sty 2011, 22:25

A alarm działa normalnie włącza się syrena? Ogólnie to wygląda mi to na jakieś własnoręcznie zrobione zabezpieczenie.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

27 Sty 2011, 22:28

Dzisiaj przez pewien czas nie moglem sobie poradzic z alarmem.. na nic nie reagowal...
Flisu
Nowicjusz

Miejscowość: Zabrze

28 Sty 2011, 12:13

Autoalarm fabryczny czy dokładany? masz pilot albo instrukcję od niego.Jeżeli dokładany to można go pominąć jak fabryczny to kicha. Jak włączasz zapłon i kontrolki świecą ale po przekręceniu kluczyka dalej rozrusznik nie kręci to masz zblokowany immobilizer.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Rapid - nowy wymiar Skody Skoda Rapid - nowy wymiar Skody
    SKODA Rapid stanowić będzie nowy wyznacznik dla wszystkich samochodów marki pod względem ponadczasowego designu oraz przestronności wnętrza. SKODA Rapid to pojazd idealnie uzupełniający dotychczasową gamę modeli, wpasowując ...
    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...

•  
    • Golf II i alusy
      Rage-Race 2009
      8
      Hyundai Veloster Turbo