Omega vs Passat vs A4 vs W202 vs xxxx Śmigać z klasą...

Omega vs Passat vs A4 vs W202 vs xxxx Śmigać z klasą...

22 Gru 2008, 22:03

Witam.
W najbliższym czasie odbieram prawko i zastanawiamy sie razem z tata jaki samochód dla mnie nalezy kupić. Wszystkich troskliwych którzy polecają mi uno 1,0 do nauki jazdy bardzo przeprosze ale podziękuje... ;) Od 2 lat jeżdze motocyklem 250/125 i zrobiłem bezkolizyjnie po drogach w tym czasie 19 tys. km głownie po mieście.
nie poszukuję samochodu np. sportowego tylko czegoś z prestiżem. Auta w temacie to moje typy. Który byscie wybrali na moim miejscu lub jaki inny model? Dlaczego akurat ten? cena do max 20 tys.
Gorąco pozdrawiam
maruszow
Nowicjusz

Re: Omega vs Passat vs A4 vs W202 vs xxxx Śmigać z klasą...

24 Gru 2008, 18:53

Helloł ;p to podobno poważne forum. mógłby ktoś napisac
maruszow
Nowicjusz

24 Gru 2008, 19:38

W202 bym nie szukał w tej kasie, bo to beda egzemplarze z duzym przebiegiem, stare i zgnite juz

opla omega dostaniesz dosyc młody rocznik, napewno warto sie rozejrzec za takim autem
audi a4 tez warto poszukac bo za ta kase powiniens znalesc jakies tdi 98r. :)
pzdr
Pawlo
Zaawansowany

Miejscowość: Bolesławiec

24 Gru 2008, 22:22

moja dobra rada . odpuść omegę , to już przeżytek , o wiele lepszym wyborem będzie passat albo a4 za 20 tyś dorwiesz dobry model , 20 tys za omege to strata pieniędzy
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika

25 Gru 2008, 22:01

Nie powiedziałbym ze za 20 tys W202 to będzie szrot. ceny tego modelu to nawet poniżej 10 tys.
Opel Omega... Zapomniałem dodać że chodzi mi o omege C lub BFL w zaleznosci jak kto co nazywa. jesli to jest przezytek to nie wiem co mozna nazwac nowościa... chyba tylko auta w stylu mercedes cls... przeciez w srodku omega jest swietna, z zewnatrz rowniez nei jest slaba.
maruszow
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005