Op-com - tylko opcja usuwania błędów

Op-com - tylko opcja usuwania błędów

14 Sty 2018, 20:19

Witam, czy ktoś z was korzysta może z programu Op-com? Gdy włączam diagnostykę, mogę wybrać tylko opcje usuwania błędów. wie może ktoś jak to naprawić?
Squarit
Obserwowany

Prawo jazdy: 13 01 2015
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Opel Insignia
Silnik: 2.0 160km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: Op-com - tylko opcja usuwania błędów

16 Sty 2018, 11:42

Z tego co wiem często przyczyną jest sam interfejs. Te tanie na allegro mogą od razu nie działać poprawnie. Mój znajomy kiedyś kupił taki interfejs z płytką na której był op-com i miał taki sam problem. Jak zmienił tylko interfejs wszystko mu śmigało (pożyczał od kogoś komu działało wszytko). Być może u ciebie jest podobnie.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Korytarz życia i jazda na suwak już obowiązuje! Korytarz życia i jazda na suwak już obowiązuje!
    Przypominamy wszystkim kierowcom, że od 6 grudnia 2019 weszły w życie nowe przepisy dotyczące jazdy na suwak oraz tworzenia korytarza życia. Reguluje to ustawa z dnia 16 października 2019 roku o zmianie ustawy Prawo ...
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•