Opel Astra 1.2 - Kontrolki i termometr

Opel Astra 1.2 - Kontrolki i termometr

07 Paź 2010, 21:45

Witam.
Planuje zakupić Opla Astrę 1.2 KM i oglądałem dzisiaj jeden egzemplarz.
Kiedy zauważyłem świecące się ciągle kontrolki m.in. ABS to powiedział że wymieniał akumulator i nie dał innego zasilania i trzeba to tylko zresetować i on to może zrobić w swoim zakresie.
Moje pytanie czy to możliwe że po wymianie akumulatora kontrolki wariują? tak samo termometr nie wyświetla temperatury, a właściciel mówił że odkąd on go ma to tak jest i pewnie brak termometru.
Bardzo prosze o jakies sugestie..
toudi89
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

IONITY – ogólnoeuropejska sieć ładowania wysokiej mocy IONITY – ogólnoeuropejska sieć ładowania wysokiej mocy
    IONITY to ogólnoeuropejska sieć ładowania wysokiej mocy która umożliwi wykorzystywanie mobilności elektrycznej w długich podróżach na terenie całej Europy. Powstanie sieć stacji ładowania wysokiej mocy ...
    GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5 GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5
    Sportowe dwudrzwiowe coupe klasy premium to segment, który nie poddaje się chwilowej modzie. Samochody te od lat zapewniają użytkownikowi nie tylko sportowe osiągi, ale również komfortowe warunki podróży. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI