Opel astra 1.8 16v benz gaz . faluje i gaśnie

opel astra 1.8 16v benz gaz . faluje i gaśnie

01 Sie 2012, 14:52

Mam opla astre 1.8 16 v w gazie z ktorym od pewnego czasu mam maly problem . Auto na benzynie pracuje bez zarzutów natomiast na gazie kiedy sie nagrzeje zaczyna falowac na obrotach a przy zmianie biegu przy spadku z obrotów gaśnie . Sprawdzilem parowmik poniewarz podejrzewałem uszkodzenie membrany ale wszystko jest ok . regulacja równierz nic nie daje . Jerzeli ktoś wie co może byc tego przyczyną prosze o pomoc
rado1818
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 03 2011
Auto: vw polo coupe 1.0 88r.

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę
    Nowy Opel Cascada to elegancki, czteromiejscowy kabriolet o wydłużonej sylwetce z wysokiej jakości miękkim dachem. Jako jeden z czołowych modeli Opla Cascada wyróżnia się nie tylko gabarytami (długość: prawie 4,7 m), ...
    Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje
    Fiat Tipo jest nowoczesnym samochodem kompaktowym. Wyrazisty charakter, prostota, funkcjonalność w połączeniu z bezkonkurencyjną ofertą cenową, to cechy, dzięki którym model został uhonorowany tytułem "Autobest" w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył