Opel astra 1 f 1,7td

Opel astra 1 f 1,7td

18 Cze 2010, 16:12

Witam mam problem w mojej astrze 1,7td mianowicie nie zapala rozruszniki robi tylko (cyk cyk cyk)tyka nic wiecej czasami zapala jak złapie co to moze byc???Dziekuje z góry za pomoc
Ostatnio edytowany przez adas080988, 20 Cze 2010, 12:15, edytowano w sumie 1 raz
adas080988
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chorzów

Re: Opel astra 1 f 1,7td rozrusznik problem???Pomocy

18 Cze 2010, 21:34

rozrusznik do elektryka wiesza się. Mozesz przeprowadzić test podczas odpalania niech druga osoba puknie delikatnie młoteczkiem powinien zapalić. jezeli zda to test to czeka cię wizyta u elektryka. najprawdopodobniej do wymiany szczotki lub elektomagnez.

[ Dodano: Pią Cze 18, 2010 22:35 ]
jedno lub drugie innej opcji nie ma, możesz jeszcze dodatkowo sprawdzić przewody od rozrusznika byc może któryś jest nadłamany
opel jest jak magik zawsze czyś zaczaruje
damski88
Nowicjusz

Miejscowość: norwegia

Re: Opel astra 1 f 1,7td rozrusznik problem???Pomocy

20 Cze 2010, 06:15

dziki za pomoc jest to jednak kostka stacyjki do wymiany jak bym rozrusznik wymienił był bym niezle w plecy:P Poozdrawiam

[ Dodano: Wto Cze 29, 2010 15:01 ]
witam problem znowu sie pojawił pochodził 5 dni bez problemu teraz to samo zauwazyłem ze kable przy kostce stacyjki sie nagrzewaja podczas próby rozruchu co to moze byc a styki w kostce znowu sie postapiały;/ Prosze o pomoc

[ Dodano: Wto Cze 29, 2010 15:07 ]
witam problem znowu sie pojawił kostka stacyjki znowu sie zepsuła w srodku popalone ztyki zauwazyłem ze kable co ida do kostki sie nagrzewaja co to moze byc spokuj był przez 5 dni normalnie palił teraz znowu tyka;/prosze o pomoc
adas080988
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chorzów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Subaru Impreza STI