Opel astra a silnik na poxilina

opel astra a silnik na poxilina

08 Lut 2012, 18:33

witam posiadam opla astre stare auto mocno pordzewiale sluzy mi tylko do zabawy niestety zauwazylem ze cieknie mi olej z pod uszczelki glowicy i teraz moje pytanie czy moge to zakleic poxilina podobno wytrzyma duza temperature i jest jak metal , zalezy mi zeby za grosze to zrobic bo wymiana uszczelki bedzie dorzasza niz auto ;) dziekuje za pomoc kazda
brudeki1
Nowicjusz

Miejscowość: tczew

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największy na świecie salon Audi w Dubaju Największy na świecie salon Audi w Dubaju
    Nowy salon Audi doskonale wpisuje się w obraz Dubaju - miasta rekordów. Niedawno odbyło się tu uroczyste otwarcie największego na świecie showroomu marki z czterema ringami. Uroczystość uświetnił występ amerykańskiej ...
    Mitsubishi Space Star przejeżdża 1111 km na jednym zbiorniku Mitsubishi Space Star przejeżdża 1111 km na jednym zbiorniku
    "Hypermiler", czyli mistrz jazdy o kropelce, to przydomek nadawany kierowcom, którzy potrafią pokonywać spore dystanse zużywając minimalne ilości paliwa. Zaskakujące wyniki kierowcy ci uzyskują stosując metody i techniki ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005