Opel astra benzyna + gaz - czkawka

[opel astra] benzyna + gaz - czkawka

26 Gru 2007, 19:03

moje autko od paru dni zachowuje sie bardzo dziwnie bo gdy jade (domyslnie na gazie a nie na benzynie) to dostaje czkawki... w pewnym momencie jazdy po prostu zaczyna szarpac, na dodatek trzeba go trzymac na gazie bo inaczej gasnie, gdy przelacze na benzyne to problem niby ustaje ale tez nie jest oki... :(
co moze byc tego przyczyną?? przewody, swiece?? POMOCY
Handy
Nowicjusz

Re: [opel astra] benzyna + gaz - czkawka

27 Gru 2007, 15:26

Jeżeli problem dotyczy obu zasilań,to przyczyną może być układ zapłonowy.Może się zdarzyć tez zbiegiem okoliczności,że to układ zasilania.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: [opel astra] benzyna + gaz - czkawka

31 Gru 2007, 16:56

jaka instalacja ? ja mam BRC Fly i miałem podobne objawy . Okazuje sie, że to właśnie " smart". W tym korpusie jest 6 jakichś zalanych sprężynek, z których każda odpowiada za pewien zakres obrotów. U mnie dwie są uszkodzone i na tych zakresach sie dusi, brak mocy jak przeskoczy na wyższe obroty wszystko ok. na benzynie wszystko ok.
kokos1961
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały
    Nowy Lexus LS 500 – piąta generacja flagowej limuzyny japońskiej marki premium – został zbudowany w oparciu o nowatorską platformę, zapewniającą lepsze osiągi i większe bezpieczeństwo, uwzględniającą również ...
    SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia "Laurin & Klement"
    SKODA Yeti dołączyła do rodziny aut spod znaku "Laurin & Klement ". To już trzeci, obok Octavii i Superba, model dostępny w tej prestiżowej wersji wyposażenia. SKODA Yeti "Laurin & Klement" przygotowana została z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      GTP Light
      Jaguar