Opel Astra DTL - mały tuning

29 Sie 2014, 22:15

Witam
Posiadam Opla Astre z silnikiem 2.0 DTL 82 km. Autko jest w całkiem dobrym stanie i szkoda mi go sprzedawać ale troche brakuje mi w nim mocy. Pytanie brzmi: czy da sie troche podkręcić ten silniczek?? Nie chodzi mi o jakieś wielkie osiagi. Celuje w +/- 110 koni żeby można było sie tym wygodnie poruszać. Albo sprawić chociaż zżebyb stał sie bardziej elastyczny. Przekopałem trochę internet ale niestety nic konktlretnego nie znalazłem. Zdania są podzielone a o cenie takich modyfikacji tez cieżko sie dowiedzieć.
Knoper93
Nowicjusz
 
Posty: 49
Miejscowość: Dobroń
Prawo jazdy: 14 02 2012
Auto: VW Golf 4
Silnik: 2.0 115KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

29 Sie 2014, 22:42

Knoper93 napisał(a):czy da sie troche podkręcić


Wszystko się da, pytanie ile ten dieselek wytrzyma, musiałbyś podpytać na forum astry... Na bank ktoś chipował taki silnik. Zobacz na ile je maksymalnie kręcą i znajdź sobie dobry zakład zajmujący się chip-tuningiem. Jak będziesz miał już konkretne info to się zastanów czy to jest to czego oczekiwałeś.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Unikalny system składania tylnych siedzeń – 1999 rok
    W jaki sposób w samochodzie typu minivan szybko uzyskać płaską podłogę? Przez lata odpowiedź brzmiała zwykle – wymontować tylne siedzenia. Toyota była prekursorem licznych i popularnych dziś rozwiązań typu „smart ...
    Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.