Opel Astra F 1,6 - na zimnym silniku ciężko jest go odpalić

Opel Astra F 1,6 - na zimnym silniku ciężko jest go odpalić

20 Sie 2018, 15:22

Mam problem. Mianowicie na zimnym silniku ciężko jest go odpalić, a gdy odpali to pracuje tylko na 3 tłokach. Gdy silnik się rozgrzeje problem znika. Co może być przyczyną? Z góry dzięki.
Krystian98
Obserwowany

Re: Opel Astra F 1,6 - na zimnym silniku ciężko jest go odpalić

20 Sie 2018, 22:32

Przyczyna może być np. brak iskry na świecy. Sprawdź dokładnie na którym cylindrze jest problem i następnie będzie można dalej próbować diagnozować i szukać przyczyny problemu.

Problemem może być cewka, połączenie ze świeca, sama świeca jest tego trochę dlatego na początek sprawdź na którym cylindrze jest problem.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Powrót z wakacji - korki, stres, złość, poddenerwowanie, agresja Powrót z wakacji - korki, stres, złość, poddenerwowanie, agresja
    Korki podczas powrotu z urlopu czy jazdy do pracy, konieczność nagłego hamowania, nieprawidłowe zachowania innych kierowców… - jazda samochodem może być źródłem stresu. Podenerwowanie kierującego negatywnie ...
    [B] Corsa D 1,3CDTi / 207 1,6HDI / Fabia II 1,4TDI / Yaris II 1,4D-4D [B] Corsa D 1,3CDTi / 207 1,6HDI / Fabia II 1,4TDI / Yaris II 1,4D-4D
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik diesla o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008r. Wytypowane modele do zestawienia: - Opel Corsa D 1,3 CDTi - 90KM - Peugeot ...

•  
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      5989bd0d654c8 p
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Honda CRX Del Sol, tył, prezentacja