Opel astra f silnik chodzi na 2 cylindrach

opel astra f silnik chodzi na 2 cylindrach

30 Sty 2011, 21:20

Witam Mam opla astrę f 1997 rok silnik 1.6 16V.Pewnego dnia stojąc na światłach nagle spadły mi obroty silnika poczym wróciły do normy. Stwierdziłem że pewnie kończy mi się gaz i niewiem czemu wyłączyłem gaz i na miejsce dojechałem na benzynie. Po ok 1,5 godzinnym postoju, uruchomiłem silnik a on chodził na 2 cylindrach tylko na benzynie a jeśli chodzi o instalację gazową to tak jak by jej nie było wogóle nie reaguje - kontrolka sie nie świeci brak reakcji na włączanie. Po wizytach u mechaników i ich poradach wymieniłem świece, przewody WN oraz cewkę zapłonową. Jednak nie przynioslo to żadnego efektu - silnik chodzi na dwóch garach a instalacji gazowej tak jak by nie było (kontrolka w kabinie wogóle nie świeci).Już niewiem co mam robić. Według mnie wpłw na taki stan rzeczy może mieć instalacja gazowa dodam że jest to sekwencja. Jakiś czas temu miałem w kabinie zwarcie instalacji elektrycznej ale niewiem czy to może mieć wpływ na taki stan rzeczy. Proszę o pomoc
arci2
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[E] Audi 100 C4 2,6 / BMW 525i e34 / Merc 260E w124 / Volvo 850 2,5 [E] Audi 100 C4 2,6 / BMW 525i e34 / Merc 260E w124 / Volvo 850 2,5
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu E - silnik benzynowy o mocy około 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1992 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi 100 C4 2,6 - 150KM ...
    Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI