Opel Astra G 1.6 - z rury wydechowej poszedł biały dym

Opel Astra G 1.6 - z rury wydechowej poszedł biały dym

29 Lis 2013, 17:37

Witam.
Dzisiaj jechałem z bratem dałem mu samochód i wyprzedzał auto na 4 biegu nie zmienił na 5 bieg i
przekroczył obroty z rury wydechowej poszedł biały dym , co to morze oznaczać ?? coś się rozwaliło ?? słyszałem że mogła to być uszczelka pod głowicą ... ale nie jestem pewien i nie chciał bym żeby tak było droga wymiana lepiej już silnik kupić .. :/ pomocy !! Z góry dziękuję !! :)
NoKu11
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 09 2013
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

Re: Opel Astra G 1.6 - z rury wydechowej poszedł biały dym

29 Lis 2013, 21:17

A auto dalej odpala, dalej się dymi?
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 01 01 2003

Re: Opel Astra G 1.6 - z rury wydechowej poszedł biały dym

29 Lis 2013, 23:34

Tak auto normalnie odpala jak by nic się nie stało , przestraszyłem się strasznie jak zobaczyłem tak dużo białego dymu ... co by mogło być przyczyną tego nie mam pojęcia , jeśli ktoś wie to proszę o podpowiedzi :/
NoKu11
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 09 2013
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż
    Jeżeli w zdarzeniu drogowym ucierpiały jedynie pojazdy – to znaczy, że doszło do kolizji. Jeżeli jednak poszkodowani zostali ludzie – mamy do czynienia z wypadkiem. Jak powinni zareagować uczestnicy i świadkowie ...
    Škoda Kodiaq SPORTLINE i Škoda Kodiaq Scout Škoda Kodiaq SPORTLINE i Škoda Kodiaq Scout
    Modele KODIAQ SPORTLINE i KODIAQ SCOUT stawiają kolejny krok w ofensywie czeskiej marki w segmencie SUV. ŠKODA KODIAQ SPORTLINE Elegancki i dynamiczny SUV, który szczególnie przypadnie do gustu entuzjastom ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009