Opel Astra G

Re: Opel Astra G

13 Cze 2019, 21:04

andrewb25 napisał(a):czym mniejszy budżet tym większe wymagania, zauważ co piszą w zakładanych tematach.
sprzedałem niejedno tanie auto, więc znam ten mechanizm doskonale :ok: ostatnio trochę odwykłem, bo nie mam z tym już takiej styczności
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

13 Cze 2019, 21:31

I proszę bardzo jechanie na handlarzy a nie można zacząć uzdrawiać rynku od kupujących? Po co pomagacie, udzielacie się? Jak będzie handlarzyna od cofanych liczników to też mu pomożecie? Przecież to są dwa takie same szkodniki...jeden na kręca drugiego a potem wielkie oburzenie...
Olejcie temat są salony i tam można coś sobie wybrać.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

13 Cze 2019, 23:33

Rexikon napisał(a):Barol fajne autko tylko zielone i odpada ten kolor totalnie, zielona astra wygląda na bardzo stara

No własnie tak jak koledzy już napisali masz śmieszny budżet żeby wybrzydzać a swoją drogą moja Cordi jest też ciemno zielona i jakoś nie patrzę na nią że to stary samochód..

W ogóle sprawdzałeś tą czarną z Pszczyny?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Subaru Crosstrek plug-in hybrid - kompaktowy SUV Subaru Crosstrek plug-in hybrid - kompaktowy SUV
    Subaru Crosstrek, w Polsce znany pod międzynarodową nazwą Subaru XV, to kompaktowy SUV, który w wersji hybrydowej plug-in jest napędzany silnikiem typu bokser 2,0 l o mocy 138 KM i silnikiem elektrycznym o mocy 120 ...
    Opel Calibra GTC Concept Opel Calibra GTC Concept
    Silnik 2.8, 325 KM. Bardzo podobna jest do Isignii, a ta jak wiadomo była i jest świetna. A wy co myślicie na temat nowej calibry? Jeszcze dodam, że ma kosztować około 200 tysięcy gdzieś to na angielskiej stronie przeczytałem. ...

•