Opel astra G wymiana sterownika centralnego zamka

opel astra G wymiana sterownika centralnego zamka

06 Sty 2010, 17:01

Od dłuższego czasu mam problem z centralnym zamkiem na pilota. po zaprogramowaniu działa przez krótki czas a potem przestaje. Wymieniałem baterię, drugi kluczyk i nic nie pomaga. Postanowiłem kupić sterownik z pilotami ( używany). Sterownik ten ma identyczne oznaczenia jak mój, ale piloty pewnie też muszę kupić bo to chyba komplet i tylko tak będzie działać?
Czy to wystarczy kupić zamontować i koniec, czy trzeba jeszcze coś programować w samochodzie? Czy ten sterownik ma jakąś antenkę, bo nic takiego u siebie nie zauważyłem?
leszekmisiak
Nowicjusz

Re: opel astra G wymiana sterownika centralnego zamka

09 Sty 2010, 11:54

zalozysz kupisz pilot i powinno odzialas nic sie nie programuje
kamilszczak01

Re: opel astra G wymiana sterownika centralnego zamka

21 Lip 2010, 17:04

a tak apropo mam tez zamiar wymiany sterownika zamka centralnego ale nie wiem gdzie on sie znajduje model samochodu jak w temacie
helmutkol
Nowicjusz

Miejscowość: jawor
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny
    Za odpowiednie, zgodne z przepisami działania transportowe odpowiadają gminy. To właśnie na nie spada obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa podróżującym do szkół i przedszkoli dzieciom. Według raportu NIK, w ...
    VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką
    Pierwsze szkice zaprezentowane przez dział stylistyczny Volkswagen Samochody Użytkowe pokazują, w którą stronę zmierzają projektanci: Volkswagen Amarok ma być autem klasy premium wśród pick-upów swojego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI