Opel Astra GTC / Honda Civic VII / Citroen C4

Opel Astra GTC / Honda Civic VII / Citroen C4

05 Lis 2011, 15:44

Witam
Mój pierwszy post :) Zastanawiam się nad wyborem jednego z wymienionych w temacie czyli:
Opel Astra H GTC
Honda Civic VII
Citroen C4
W każdym z nich interesuje mnie silnik 1,6 w benzynie i wersja 2/3 drzwiowa. Jeżdże w 90% w mieście i robie max 1000km miesięcznie. Kwota którą mogę przeznaczyć na auto to +/- 25000zł.
Dziękuje z góry za pomoc :)
Pozdrawiam
Suinid
Obserwowany

Auto: Yaris

Re: Opel Astra GTC / Honda Civic VII / Citroen C4

06 Lis 2011, 13:02

nie przekreślaj z góry C4, bo to wbrew pozorom trwały samochód niezależnie od rodzaju silnika tylko podaż na rynku jest niska
ciekawy stylistycznie (chociaż Astra też niczego sobie) i bedzie młodszy od pozostałej dwójki
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 113
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Opel Astra GTC / Honda Civic VII / Citroen C4

07 Lis 2011, 08:47

W najmniejszym stopniu nie zamierzam przekreślać C4, bo nie ukrywam, że z wyglądu najbardziej mi się podoba. Tylko, że słyszałem, że elektryka bardzo lubi wariować w tym aucie. O GTC w sumie dosyć mało jest napisane, ale z tego co udało mi się znaleźć to też ma pewne problemy z elektryką. A Honda w sumie najlepiej, jeżeli chodzi o bezawaryjność, ale ma też najgorsze wyposażenie i najmniej mi się podoba. No i jestem w kropce :)

PS. Najmniej nie oznacza że mi się nie podoba. Z tej trójki po prostu wypada najgorzej pod względem wyglądu wg mnie. Tak ogólnie to: C4 - 8/10, GTC-7,5/10 , Civic - 7/10
Suinid
Obserwowany

Auto: Yaris
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy? Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy?
    Czasami choroba może dawać podobne objawy jak upojenie alkoholem. Na przykład osoby chore na cukrzycę, w trakcie nagłego obniżenia poziomu cukru we krwi, tracą kontakt z otoczeniem, są osłabione, mają opóźnione reakcje. ...
    Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne
    Z badania opinii społecznej na temat wnętrz samochodów wynika, że kobiety przy wyborze auta zwracają uwagę na to, czy posiada ono praktyczne i wygodne wnętrze, wyposażone w wiele miejsc do przechowywania. W nowym samochodzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI