Opel Astra H dziwne stuki przy ruszaniu i hamowaniu

Opel Astra H dziwne stuki przy ruszaniu i hamowaniu

10 Kwi 2015, 07:49

Witam,od kilku dni dręczą mnie dziwne stuki dobiegające od strony słupka bądź tylnych lewych drzwi. Jest to pojedynczy stuk, który nie pojawia się zawsze tylko jak mu się zachce. Brzmi to tak jakby coś się przesuwalo i tym samym obijało. Dziwne jest to, że stuki te nie występują rano podczas pierwszej jazdy,lecz pojawiają się dopiero po ponownym postoju. Zauważyłem też że jak nikt nie siedzi z tyłu to tego raczej nie słychać. O co kaman panie i panowie,bo przyznam szczerze że mnie to troszkę irytuje?
demondko
Nowicjusz

Miejscowość: świebodzin
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Astra III
Silnik: 1.6 115 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: Opel Astra H dziwne stuki przy ruszaniu i hamowaniu

10 Kwi 2015, 13:25

Podjedz na SKP i będzie wszystko jasne.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo S60 Polestar Concept to najszybsze koncepcyjne Volvo Volvo S60 Polestar Concept to najszybsze koncepcyjne Volvo
    Najszybszy samochód koncepcyjny w historii Volvo to "Volvo S60 Polestar Concept" które wyposażono we wzmocniony rzędowy sześciocylindrowy silnik T6 napędzający cztery koła za pośrednictwem układu Haldex. Ten ...
    BMW Concept Study CS1 2002 BMW Concept Study CS1 2002
    Koncepcyjne BMW Concept Study CS1 przedstawia wizję przyszłego "niewielkiego" modelu BMW. Elementem determinującym styl tego czteromiejscowego studyjnego kabrioletu jest swoista więź tworzona przez eleganckie i lekkie nadwozie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light