Opel Astra H. Mała stłuczka - ile wołać?

Opel Astra H. Mała stłuczka - ile wołać?

09 Sty 2016, 21:32

Witam. Posiadam Astrę H 2005 rok. Najechał na mnie gość, poczułem delikatnie dobił do mnie. Na miejscu auto brudne wiec stwierdziłem tylko uszkodzona ramkę tablicy. Dal mi 50 zl za ramkę i czeka jak się odezwę czy niema innych uszkodzeń. Kojarzę go bo pracuje w tej samej firmie wiec kontakt jest. Po umyciu okazuje się ze jest sporo rys aczkolwiek zderzak cały bez pęknięć. Raczej malować tego nie będę ,ale ile wołać? jak za malowanie zderzaka? Pozdrawiam

zdjęcie uszkodzeń :arrow:
Image
jjanusz89
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 07 2009
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Astra H
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: Opel Astra H. Mała stłuczka - ile wołać?

12 Sty 2016, 01:30

Myślę że sporo z tych rys widocznych na zdjęciu spolerujesz i zostaną tylko te głębsze na których można by było zrobić zaprawki.

To na ile skasujesz gościa to twoja sprawa. Malowanie takiego zderzaka to min. 350zł.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3298
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013 Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013
    Północnoamerykański oddział MMC – firma Mitsubishi Motors North America (MMNA) z prawdziwą satysfakcją poinformowała, że najpopularniejszy model w ofercie firmy – kompaktowy crossover Mitsubishi ASX 2013 ...
    Największy na świecie salon Audi w Dubaju Największy na świecie salon Audi w Dubaju
    Nowy salon Audi doskonale wpisuje się w obraz Dubaju - miasta rekordów. Niedawno odbyło się tu uroczyste otwarcie największego na świecie showroomu marki z czterema ringami. Uroczystość uświetnił występ amerykańskiej ...

•  
    • BIGFOOT - Monster Truck na boku
      VERVA Street Racing 2010
      IMG 3022
      Niunia