Opel Astra II G 1.6 8V problem z odpaleniem

Opel Astra II G 1.6 8V problem z odpaleniem

10 Wrz 2014, 08:39

Witam,
mam Astrę 2 g 1.6 8v 99r. pękł mi wałek rozrządu, zgasiłem auto po czym już nie odpaliło. Zrobiłem głowicę i resztę, ustawiłem rozrząd, ale silnik kreci z oporem. Wałek chodzi dobrze, wał też, bo kręciłem kołem pasowym ręką. Wyciągnąłem rozrusznik i nic. Tak jakby wałek rozrządu się źle ustawiał, ale tam jest jedna opcja ustawienia walka. Pomylić się nie można. Wiem, że w niektórych autach jest rewizja w skrzyni i znak na kole zamachowym, ale ja nie mogę tego znaleźć. Pomocy!!!!! O odpowiedzi proszę tutaj bądź na adres mailowy simba92@o2.pl. Z góry dziękuję :)
simba92
Obserwowany

Auto: Astra II G
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny
    Podczas targów North American International Auto Show, na których miała miejsce światowa premiera Lexusa LS piątej generacji, jego twórcy, główny inżynier Toshio Asahi i szef projektantów ...
    Design of the Year - nagroda dla SKODY Octavia Design of the Year - nagroda dla SKODY Octavia
    "Nagroda "Design of the Year" to wielki zaszczyt dla SKODY i ogromne wyróżnienie dla całego naszego zespołu. Nowa Octavia jest klasą sama w sobie pod każdym względem. Jej doskonałe proporcje, czyste i ostre linie nadwozia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar