Opel astra II szarpie oraz brak mocy

Opel astra II szarpie oraz brak mocy

19 Sty 2011, 08:45

Witam

Mam problem z moją Astrą 1.8 115 KM + LPG rocznik 1999. Od jakiegoś czasu na biegu jałowym obroty falują 500-800 obrotów i strasznie rzuca silnikiem. Zauważyłem że samochód
stracił moc, przy zmianie biegów szarpie.
W przedziale 1600-1900 obrotów silnik szarpie nie ważne który bieg.

Po odpięciu zasilania przepływomierza odziwo problem znika. Odzyskuje moc
, nie falują obroty. Po odpięciu przepływomierza powietrza świeci się check engine i silnik
chodzi chyba na trybie awaryjnym.

Myślę że to nie przepływomierz, ponieważ wczoraj kupiłem nowy przepływomierz i jest to samo.

Proszę o pomoc co to może być.
cinek1111
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

Re: Opel astra II szarpie oraz brak mocy

19 Sty 2011, 11:04

Zapoznaj się z tym
Proszę zapoznać się również z tematyką działów na forum i pisać tematy we właściwych tematycznie działach.
Przeniesiono.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą i jak się ubierać? Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą i jak się ubierać?
    Bezpieczeństwo ruchu drogowego zależy w sposób szczególny od tego, czy kierowca jest w stanie odpowiednio sprawnie reagować na to, co dzieje się na drodze. Dlatego tak ważna jest jego pozycja za kierownicą. ...
    Zamienne wiązki elektryczne to alternatywa na trwałą naprawę Zamienne wiązki elektryczne to alternatywa na trwałą naprawę
    Z całą pewnością wielu kierowców w trakcie eksploatacji swoich samochodów spotkało się z utratą możliwości elektrycznego sterowania niektórymi funkcjami, np. zakłócenia w pracy na przykład centralnego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50