Opel astra III 1.4 2009

16 Gru 2018, 19:51

Szukam samochodu do 15000zl, mam opla astra III 2009 roku za 15tys, gaz założony prawie na początku. Silnik 1.4 , przejechane 222 tyś km. Nigdy nie wymieniany rozrząd, jakieś podstawowe naprawy, nic większego. Nie wiem czy się pakować w to auto, czy ktoś coś wie ?
Olek18
Obserwowany
 
Posty: 1

27 Gru 2018, 19:09

W sumie nie wiem ile wytrzymuje rozrząd w Astrze, ale obstawiam, ze to juz jest okres w kótrym trzeba mysleć o jego wymianie :D

Musisz zadać sobie pytanie, do czego potrzebujesz samochodu??? Do miasta czy na trasy bardziej?
Introx542
Nowicjusz
 
Posty: 3

28 Gru 2018, 20:29

szczerze mówiąc to tanio, nawet bardzo tanio, podejrzanie tanio. A rozrząd to pakiet startowy który wykonujesz przy zakupie każdego auta
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok
    Układ wydechowy o zmiennej długości to domena samochodów sportowych i aut o wysokich osiągach, choć zdarza się, że pojawia się on w sedanach, w których klekot Diesla nie licuje ze sportowym wizerunkiem producenta. ...
    Nissan GT-R
    Choć GT-R jest w zasadzie zupełnie nowym autem, wprowadzonym na rynek w 2008 roku, wprost wywodzi się od sportowych wersji modelu Skyline o takim samym oznaczeniu. A te nigdy nie były dostępne ze zdejmowanym dachem. Nawet ...