Opel Astra III 1.6 + LPG Czy można i warto ?

Opel Astra III 1.6 + LPG Czy można i warto ?

05 Kwi 2010, 19:48

Witam
Mam mały dylemat czy warto do opla astry 1.6 (oczywiście benzyna) kupić instalacje LPG. :???:

Czytałem na pewnym forum że silniki TwinPort mają dość spory problem z instalacją LPG. :neutral:

Dlatego się waham czy i jaką instalację kupić ...

Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedź
mongo321
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Re: Opel Astra III 1.6 + LPG Czy można i warto ?

05 Kwi 2010, 20:40

jeśli już to dobrą sekwencje :wink: i u sprawdzonego machera,
inaczej trzeba się liczyć że czujniki twinporcie będą szaleć a póżniej szczezną i będzie się zapalać "check engine" to chyba najczęstsza usterka przy twinach, nowy to koszt koło 2000 (czujnik w serwisie nie występuje jako część zamienna, kupujesz czujnik, "klapki" i kolektor jako jedną część)
choć teoretycznie nie wpływa to na pracę samego silnika, poza zwiększeniem zapotrzebowania na paliwo :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Design Close-Up - wzornictwo Audi obiera nowy kierunek Audi Design Close-Up - wzornictwo Audi obiera nowy kierunek
    Wzornictwo Audi obiera nowy kierunek. Z jednej strony jego celem jest zwiększenie różnic pomiędzy poszczególnymi seriami modelowymi, z drugiej w stylistyce przyszłych generacji Audi mają być bardziej widoczne ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005