Opel Astra III - opinie, na co zwrócić uwagę

Opel Astra III - opinie, na co zwrócić uwagę

12 Kwi 2010, 23:34

Witam

Mam dylemat. Bardzo mi sie podoba Opel Astra III w hatchbacku. Wydaje si ebyć samochodem w moim zasiegu jeżeli chodzi o cenę. Chciałbym zasięgnąć rady czy jest to dobry samochód- jak sie prowadzi czy dużo pali, ewentualne wady, zalety. Na co zwrócić uwagę przy zakupie.
Znalazłem dwie oferty sprzedaży tego samochodu:
[link wygasł]
[link wygasł]

Ostatnie pytanko: w który z tych modeli warto zainwestować? Który wydaje sie być lepszy?
I wreszcie która z ofert według was jest uczciwsza.
Z góry dzięki, liczę na szczere zdanie bardziej doświadczonych kolegów.
rednex
Nowicjusz

Miejscowość: Zabrze

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

•  
    • Le Mans Classic 2012, BMW Motorsport, 8
      Drift Audi Quattro
      tabliczka reflektora
      Porównanie: Hyundai Tucson I, Land Rover Freelander I, Nissan X-Trail I