Opel Astra - radio

Opel Astra - radio

06 Lut 2010, 15:33

Króciutko tytułem wstępu: samochód stary, radio też (fabryczne, na kasety :grin: : ) cały czas dobrze grało, ale akumulator zasłabł i była wymiana. Po podłączeniu radio się zakodowało..
Znam całą procedurę wpisywania kodu, mam wszystkie instrukcje i książeczki od autka, tylko nie wiem gdzie znaleźć sam kod.. wszędzie jest napisane, że znajdę go : in Radio Pass or Car Pass.. niestety lingwistą nie jestem..
gdzie szukać kodu do radia??

(blaupunkt CAR 300)
[W&L]
qwerty44
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: z Uluru

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

LED-owa rewolucja LED-owa rewolucja
    Jeszcze niedawno za szczyt nowoczesności uchodziły reflektory biksenonowe, jednak ich kariera już dobiega końca – dziś nowe modele aut coraz częściej wyposażane są w reflektory LED. Mało kto wie, że pierwszym samochodem ...
    [SUV-C] Kuga 2,0 / CR-V 2,2 / Sportage 2,0 / Koleos 2,0 / Tiguan 2,0 [SUV-C] Kuga 2,0 / CR-V 2,2 / Sportage 2,0 / Koleos 2,0 / Tiguan 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Kuga mk1 2,0 TDCi - 140KM - Honda CR-V ...

•  
    • Audi A3 vs Honda CRX
      Scania seria T, widok z tyłu na siodło
      Mitsubishi Pajero Sport, przód
      Skoda Octavia, nr startowy 24