Opel corsa B

opel corsa B

15 Lip 2010, 12:30

witam Wszystkich :)
Chciałam kupić sobie autko tylko do własnej dyspozycji. Potrzebuję czegoś małego, do dojazdów do pracy (ok 10 km w jedną stronę) , trochę po małym mieście z głównie równorzędnymi skrzyżowaniami. Nie mam więc wielkich wymagań. W jakieś dalsze trasy i tak używamy naszego "flagowego" VW Jetty 2,6. Moje autko byłoby więc drugim w rodzinie:) Budżet dość skromy, ponieważ potrzeba zakupu wypadła dośc niespodziewanie. Czeka mnie w najbliższym czasie spora inwestycja, dlatego na samochodzik przeznaczam do 5 tys zeta. Szukam czegoś w miare bezawaryjnego, choć oczywiście to tylko rzecz, więc wiadomo, że będzie sie psuła, i taniego w eksploatacji. Na całkowicie drugoplanowej pozycji pozostawiam wygląd i inne wrażenia estetyczne. Wiadomo: cos za coś;)
Wypatrzyłam taki samochodzik, więc doradźcie, warto się zainteresować ?

[link wygasł]

a może podpowiecie cos innego? Najlepiej z woj. pomorskiego lub zachodniopomorskiego.
xandi
Nowicjusz

Miejscowość: Ustka

Re: Opel corsa B

15 Lip 2010, 12:45

Corsa B to dobry wybór ale ta z linku zbyt uboga poprostu ale dobrą alternatywą zamiast Corsy może być Punto z silnikiem 1.2 albo 1.6.
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV
    W odpowiedzi na wzrost rynku kompaktowych SUV-ów SsangYong wypuścił w 2015 r. Tivoli, pierwszy swój mały SUV, który natychmiast stał się jej najbardziej popularnym nowym modelem. W ostatnim roku wyprodukowano ...

•  
    • Mitsubishi L200 Strakar z 4-litrowym, benzynowym silnikiem
      Małysz zdobywcą Rajdowego Pucharu Polski Cross Country 2012
      Wyścigi na 1/8 mili, 3
      I Trening Driftu - 24.02.2012 - Tor Poznań