Opel corsa dusi mi silnik podczas jazdy

opel corsa dusi mi silnik podczas jazdy

09 Gru 2012, 16:32

Witam, mam problem z samochodem. nie odpalalam go 2 dni a jest dosc duzy mroz i dzis w drodze do pracy na 3 i 4 biegu strasznie mi go dusilo, tak jakby dodawany przeze mnie gaz i to konkretnie dodawany nie dochodzil do silnika tylko niewiem czym to moze byc spowodowane. I podczas jazdy kilka razy zaswiecila mi sie zolta kontrolka silnika chyba( taki jakby helikopterek:P) ale zaraz pozniej gasla. troche boje sie wracac z pracy do domu bo niewiem czy dojade. Co takiego moze sie dziac i czym to moze byc spowodowane? Niestety nie znam sie na samochodach (w koncu jestem babą) dlatego bede bardzo wdzieczna za jakakolwiek podpowiedz:)
Agula
Obserwowany

Auto: opel corsa b
Paliwo: Benzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach! Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach!
    Jedna trzecia kierowców nie wie ile wynosi prawidłowe ciśnienie w oponach ich samochodów (można je sprawdzić na specjalnej naklejce która powinna być w schowku lub na słupku od strony kierowcy), a nawet ...
    Sportowa Toyota Corolla - historia najmocniejszych wersji Sportowa Toyota Corolla - historia najmocniejszych wersji
    Kierowcy cenią ją za niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Japoński kompaktowy samochód codziennego użytku, który zmotoryzował świat, ma już 51 lat. Na całym świecie sprzedano ponad 45 mln egzemplarzy. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009