Opel Corsa za 15 tyś?

15 Maj 2012, 23:51

Szukam auta do 15 tyś złotych, które przede wszystkim mało pali. Nie powinno być też zbyt stare. Rocznik 2005, 2006 minimum. Myślałem nad Oplem Corsą. Auto głównie do jazdy na wieś (90 km), supermarketów. Żadnych dalszych podróży. Tak jak pisałem wcześniej, czy Opel Corsa to dobry wybór? Podobają mi się te autka i jakoś im ufam, jednak głównie chodzi mi o Państwa opinię.
Sefen
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: Renault Megane 3 ph1
Silnik: 1.6 16V 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

16 Maj 2012, 19:13

Mam corse z 2002 1.2 pb+lpg z przebiegiem 145000, i tylko standardowe wymiany, z usterek tylko reduktor od gazu;] Od siebie polecam.
tomek.k
Początkujący
 
Posty: 93
Miejscowość: radomsko

17 Maj 2012, 12:00

Masz na myśli wersję 3, 5 drzwiową? Auto nadaje się idealnie na dojazdy na niewielką odległość. W mieście dużo spali i na dalekie trasy mało komfortowy. Silnik benzyna sądzę będzie lepszy. Szukaj sobie czegoś w stylu jak ten [link do Sprzedajemy wygasł]. Diesla nie proponuję na krótkie trasy. Problemy z turbiną, filtrem.
Marek99
Początkujący
 
Posty: 151
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...