Opel czy Honda lepszy wybór?

[Opel czy Honda] lepszy wybór?

23 Sty 2008, 14:57

No więc przyszedł czas podsumowań :D Po przewertowaniu różnych ofert na placu boju pozostały dwie marki: Opel i Honda. Chciałbym na któryś się zdecydować. Jeśli chodzi o Opla to mam na oku 2 modele: Astra II i Vectra. Obydwa chciałbym by były z silnikami diesla 2.0 DTH (100KM). Chciałbym się dowiedzieć, co sądzicie o tych autach oraz który byłby lepszy. Z Hondy to oczywiście Civic VI generacji 5d 1.5 Vtec 114KM. Słyszałem dużo pochlebnych opinii na temat tego auta. Tyle że również słyszałem, iż owy model produkowany w Anglii w Swindon był bardziej kłopotliwy niż np. sedan z Japonii. Ale akurat bardziej mi "leży" wersja europejska. Też chciałbym poznać waszą opinię nt. tego auta. Aha zamierzam przeznaczyć na auto 16tys , max 18tys zł. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych

Re: Opel czy Honda?

23 Sty 2008, 18:34

Bierz Honde i się nie zastanawiaj!!!! :o
slowik93
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Augustów

Re: Opel czy Honda?

23 Sty 2008, 18:45

Vectra słyszałem że dużo pali, w astrze sypią sie komputery co nie jest miłe dla kieszeni, a jeśli chodzi o honde to reż mam zamiar kupić ale starszą bo ta mi sie za bardzo nie podoba.
Chomik90
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łowicz
Prawo jazdy od: 26 06 2008
Auto: BMW
Silnik: 2.0 d 136km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne
    Zapraszamy do udziału w konkursie wakacyjnym na aktywnych użytkowników (konkurs trwa do 31 sierpnia włącznie). Każdy kto odwiedza nasze forum i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy ...
    Audi Design Close-Up - wzornictwo Audi obiera nowy kierunek Audi Design Close-Up - wzornictwo Audi obiera nowy kierunek
    Wzornictwo Audi obiera nowy kierunek. Z jednej strony jego celem jest zwiększenie różnic pomiędzy poszczególnymi seriami modelowymi, z drugiej w stylistyce przyszłych generacji Audi mają być bardziej widoczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light