Opel do 33tyś. Proszę o pomoc.

24 Lut 2017, 20:21

Witam wszystkich. Jestem świeżym kierowcą, który nie zna się na samochodach aby porównywać je i wybrać samemu tego co szukam. Proszę o pomoc, szukam samochodu marki opel. Interesują mnie modele maksymalnie 6-7 letnie. Silnik musi być w benzynie. Chciałbym też aby samochód nie był drogi w utrzymaniu (częstotliwość napraw, ceny i dostępność części zamiennych). Interesuję mnie tylko opel w sedanie lub hatchback. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź a najbardziej za te z wyjaśnieniami, zaletami i wadami wybranego modelu. Pozdrawiam wszystkich czytających. Zastanawiam się również nad marką skody ale to już nie w tym dziale.
Stivkers
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 30 10 2016
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Nie mam
0

24 Lut 2017, 20:31

Przed chwila chciales skode. O perzota czy fiata tez tak zapytasz
diddy79
Zaawansowany
 
Posty: 524
Prawo jazdy: 14 04 1999
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Renault Talisman
Silnik: 1,6 dCi 160 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2018
0

24 Lut 2017, 20:49

Załóż jeden główny temat, nie 50 różnych każdy do innej marki. Będzie łatwiej pomóc
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14068
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...