Opel Frontera - czas odnowy czy sprzedaży?

Opel Frontera - czas odnowy czy sprzedaży?

15 Cze 2013, 08:27

Mam do was pytanie Jeżdżę teraz Oplem Fronterą z 1999 roku i nie wiem co zrobić. zaczyna brać ją rdza na nadwoziu w kilku miejscach szykuje jej się wymiana rozrządu i olejów w silniku w skrzyni i tak dalej. Doradźcie mi, ten samochód jest po wypadkowy ale całkowicie naprawiony. silnik 2.2 benzynowy działa idealnie i samochód w terenie spisuje się również świetnie zastanawiam się nad czymś takim. Sprzedać go teraz za prawdopodobnie jakąś nie wielką sumę i kupić coś innego co mniej pali ?
Czy odnowić ten samochód naprawić do porządku, do takiej renowacji wchodziło by całkowite czyszczenie i lakierowanie nadwozia zmiana felg pewnie renowacja podwozia rozrząd i wymiana olejów. Powiedzie mi mniej więcej ile by taka renowacja kosztowała i ile mógł bym dostać za taki odnowiony samochód i co mógł bym jeszcze zrobić żeby uzyskać za niego lepszą cenę. Jestem w tej korzystnej sytuacji , że kupiłem go od rodziny za grosze praktycznie za darmo już troszkę do niego dołożyłem wymieniłem amortyzatory tarcze i klocki hamulcowe. Jeśli radzicie mi go sprzedać to jaki samochód byście mi zaproponowali ? Dobrze by było gdyby mniej palił i miał napęd na 4 koła ponieważ mieszkam w górach a tutaj jak jest zima to bez tego niektórzy mają problemy. Nie musi być to samochód terenowy ale żeby miał napęd na 4 koła, ja osobiście myślałem nad jakimś dizlem, może jakieś audi quattro mój tata kiedyś takie miał i spisywało się doskonale.
lukson0824
Obserwowany

Prawo jazdy od: 24 08 1992
Auto: Opel Frontiera
Silnik: 2.2 16v
Paliwo: Benzyna + CNG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...
    Nie śpij za kierownicą podczas jazdy! Nie śpij za kierownicą podczas jazdy!
    Zmęczenie to prawdopodobnie najbardziej bagatelizowany czynnik wśród przyczyn wypadków drogowych, ponieważ jego rzeczywisty udział jest trudny do zmierzenia. Szacuje się, że zmęczenie ma wpływ na nawet 30% wypadków ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      22
      Nissan 350Z Police