Opel Insignia!

Opel Insignia!

25 Gru 2008, 13:11

Opel Insignia to samochód roku 2009 i zarazem następca kultowej Vectry!
W styczniu zadebiutuje w Polsce sedan i liftback.Auto bardziej przyciąga wzrok za sprawą wyrazistego stylu.We wnętrzu znajdziemy wyższą jakość niż u poprzednika.Myślę ,że Insignia godnie zastąpi poczciwą Vectrę i znajdzie wielu zwolenników . :D
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

Re: Opel Insignia!

25 Gru 2008, 14:18

Niewątpliwie masz racje. Insignia to genialny wóz moim zdaniem mam nadzieje ze sie nie okaze ze jest awaryjna :P
Maniak
Automaniak91
Początkujący
Awatar użytkownika

25 Gru 2008, 22:48

ja czekam na Opla Insignie w Combi, bo wygląda rewelacyjnie i liczę ze bedie dostępna w 2.0 Turbo oraz z napędem 4x4 tak jak Vectra A przed 20 loay, naprawdę świetne auto.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembrige

26 Gru 2008, 13:24

No to będziesz musiał poczekać do kwietnia a maja bo dopiero wtedy będzie dostępne . :D kombi oczywiście!
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser
    Irlandzkie siły zbrojne otrzymają solidne wsparcie. Ich szeregi wzmocni 280 japońskich krążowników lądowych, czyli terenowych Toyot Land Cruiser. Auta zostaną dostosowane do potrzeb wojskowych, a o ich wyborze do armii ...
    Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje
    Specjalne edycje popularnych modeli Toyoty wzbogacą ofertę koncernu Toyota Motor Poland. Już od połowy września br. będą dostępne modele Avensis Emotion, oraz model Hilux Adventure. W obu przypadkach popularne modele koncernu ...

•