Opel Monterey

Opel Monterey

11 Maj 2008, 22:15

Hey, chciałbym dowiedzieć się trochę o tym samochodzie - mam okazję kupić go po okazyjnej cenie z silnikiem diesela 130KM z 1998r. i pełnym wyposażeniem...
interesuje mnie:
-awaryjność tych samochodów
-dostępność części zamiennych
-no i ma mi on służyć do ciągnięcia 2-tonowej przyczepy - czy taki diesel 130KM wystarczy czy raczej szukać czegoś z silniejszym silnikiem?

Dzisiaj już praktycznie byłem zdecydowany na Land Cruisera ale przydarzyła się okazja że mogę zamienić moje stare auto na tego Forda z małą dopłatą stąd o niego pytam...

ps. znalazłem jedynie informacje na temat silników 114KM a ten ma rzekomo 130KM... silnik 3.1L...

proszę o waszą pomoc w sprawie wszelkich informacji na temat tego samochodu:)

pozdrawiam edi7777
edi7777
Nowicjusz

0

Re: Opel Monterey

12 Maj 2008, 07:41

do takiej przyczepy to mkoze byc troche malo. jak przyjdzie ruszyc pod jakas gorke lepsza to moze byc problem.
stasiowski121

0

Re: Opel Monterey

13 Maj 2008, 09:13

aha dzięki za odpowiedź ale jednak już zamówiłem Land Cruisera z Niemiec, temat do zamknięcia.
edi7777
Nowicjusz

0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie są korzyści z jazdy hybrydą? Jakie są korzyści z jazdy hybrydą?
    Coraz większa liczba kierowców przekonuje się o zaletach napędu hybrydowego. Korzyści finansowe wynikające z niewielkiego spalania to dopiero początek. Coraz większe zainteresowanie społeczeństwa jakością powietrza ...
    25 lat SKODY Favorit 25 lat SKODY Favorit
    SKODA Favorit, jeden z najważniejszych samochodów w historii marki, w tym roku obchodzi swoje ćwierćwiecze. Model ten zadebiutował podczas 29. Międzynarodowych Targów Przemysłowych w Brnie w 1987 roku. Pierwszy ...

•  
    • Pokazy akrobatyczne na motorach podczas skoku, 6
      Ciągnik siodłowy MAN HX 44.680 z naczepą Goldhofer STZH60-80 F2 M
      Volkswagen Caddy 4MOTION, kombi
      Oldsmobil Starfire 1961, wnętrze, 2