Opel Movano 2,5 z 2003 roku jaki numer alternatora kupic ?

Opel Movano 2,5 z 2003 roku jaki numer alternatora kupic ?

25 Wrz 2018, 19:48

Mam ogromna prośbę. Jaki numer alternatora mam kupić do mojego Opla Movano. Już szukam cały dzień ale tyle różnych alternatorów ,,pasuje,, wg stron internetowych ze kompletnie ,,zgłupiałam,,. Malo tego parę firm po numerze Vin mi odpisało - podając stronę do kupna a w opisie nie ma Opla movano 2,5 tylko 2,2. Nie wiem czy ma to znaczenie ale wole zapytać Państwa.
Dzisiaj parę kilometrów po zastartowaniu zapaliła się lampka ładowania. Można kupić regulator napięcia już nawet znalazłam taki sam ale trzeba długo czekać na dostawę. Wobec tego chce kupić cały alternator bo musze jutro a najpóźniej pojutrze wyjechać. I tutaj zaczyna się mój problem z kupnem bo dalej nie wiem jaki jest numer OE.
Moje auto : VIN - VN1F9CUD528693010
Opel Movano 2.5 - 115 KM - bus dostawczy.
pierwsza rejestracja 14.05.2003
auto ma klimatyzacje ( airco)
Sprawdzalam po numerze Vin to pisze :
VN1 - renault
F ?
9 - Movano
C- 3500 kilo
U- G9U - 724 przed 2004 U- G9U 754 - 25DTI
D- SWB 3077 +standart
Nr serii-693010
I niestety dalej nie wiem o jakim numerze OE będzie pasował alternator.
Po wymontowaniu alternatora - NIC na nim nie pisze. Po wymontowaniu regulatora napięcia - znalazłam taki sam to :216095 ERA
Mam nadzieje ze ktoś z Państwa mi pomoże :-)

pozdrawiam wszystkich serdecznie.

tutaj sa fotografie tego wyciągniętego z auta. Bez numerów, bez marki.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

barbarax
Nowicjusz

Re: Opel Movano 2,5 z 2003 roku jaki numer alternatora kupic ?

25 Wrz 2018, 22:29

Chyba sama zlokalizowałam numer ale nie jestem pewna. Czy to ten ? 0986045241
barbarax
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Systemy zautomatyzowanej jazdy - bezpieczeństwo na drogach Systemy zautomatyzowanej jazdy - bezpieczeństwo na drogach
    Kiedy myślimy o samochodach przyszłości, w pierwszej kolejności przychodzą nam na myśl koncepty o śmiałych liniach czy napędzie wodorowym. Tak naprawdę jednak najbliższą, ważną zmianą w motoryzacji będzie masowe pojawienie ...
    VW e-Crafter - nowe użytkowe auto z napędem elektrycznym VW e-Crafter - nowe użytkowe auto z napędem elektrycznym
    W głównej siedzibie w Hanowerze marka Volkswagen Samochody Użytkowe przekazała klientom z kilku krajów pierwsze egzemplarze e-Craftera. Nowe użytkowe auta z napędem elektrycznym będą przez nich testowane w realnych ...

•