Opel Signum 2.0 T - jaka instalacja gazowa?

Opel Signum 2.0 T - jaka instalacja gazowa?

07 Sie 2013, 18:54

Chce w przyszłym miesiącu założyć instalacje gazową do swojego auta, może polecicie mi jakąś konkretna firme, zalezy mi na dobrej instalacji. Może jakiś dobry warsztat na terenie Szczecina?
XMARCINX
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 12 2008
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Signum
Silnik: 2.0 Turbo
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Opel Signum 2.0 T - jaka instalacja gazowa?

08 Sie 2013, 09:01

Mam w swoim samochodzie 86KM instalację STAG 300 ISA2 i wtryskiwacze HANA2000 zrobiłem już jakieś 20tyś km i jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Do twojego auta będzie potrzebne coś mocniejszego, ale myślę że najważniejsze jest dobre założenie i konfiguracja całej instalacji żeby można było później tylko cieszyć się z jazdy.

Myślę że w tym przypadku układ sterujący mógłby być taki sam oraz mocniejsze wtryskiwacze i inny reduktor odpowiednio dobrane do mocy auta.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11019
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i
    Dostęp do informacji o planowaniu podróży możliwy jest przy pomocy smartfona lub systemów pokładowych pojazdu dzięki dedykowanej BMW i, smartfonowej aplikacji kompatybilnej z systemem operacyjnym iOS oraz Android. ...

•