Opel Vectra B 99r problem z przednią lewą szybą

Opel Vectra B 99r problem z przednią lewą szybą

17 Lut 2017, 04:19

Witam. Mam problem z lewa przednia szyba. Naciskam guzik opuszczania-podnoszenia szyby slychac ze silnik pracuje a szyba stoi w miejscu. Sciagnelem boczek z drzwi i widac ze mechanizm jest sprawny idzie do gory i na dol. Co mam zrobic zeby szyba zaczela dzialac??
Majek95
Obserwowany

Prawo jazdy: 14 10 2013
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Vectra B
Silnik: 2.0 DTI 16v
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Opel Vectra B 99r problem z przednią lewą szybą

17 Lut 2017, 14:52

Majek95 napisał(a): Sciagnelem boczek z drzwi i widac ze mechanizm jest sprawny idzie do gory i na dol. Co mam zrobic zeby szyba zaczela dzialac??
Przyjrzyj się dokładnie mocowaniu szyby, jeżeli mechanizm działa to najprawdopodobniej szyba wypadła z szyny mocującej na tym mechanizmie. Sprawdź też jak otworzysz szybę do końca czyli mechanizm zjedzie maksymalnie w dół czy możesz tą szybę podciągnąć rękoma do góry wtedy będzie ci łatwiej trafić nią na miejsce.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu
    Ekojazda to nowoczesny i oszczędny styl prowadzenia auta. Świadomy użytkownik samochodu mądrych wyborów dokonuje jeszcze przed ruszeniem z miejsca, m.in. poprzez dbałość o stan techniczny pojazdu. Warto być ekokierowcą, ...

•