Opel vectra b falujace obroty

02 Mar 2011, 23:46

witam wszystkich
jestem posiadaczem opla vectry b 18 16v silnik i mam z nim takie problemy ze faluja w nim niskie obroty i czesto gasnie gdy pusci sie gaz wymieniałem juz w warsztacie silnik krokowy i było przez tydzien dobrze ale po tygodniu usterka wróciła wiec znowu pojechałem na warsztat a tam mechanik stweirdził ze nie trzeba wymieniac całosci i wyminił tylka ta aluminiowa czesc od silnika krokowego i znowu przez jakis tydzien było dobrze
czy jestescie w stanie mi pomóc
janek4
Nowicjusz
 
Posty: 25
Miejscowość: Kawęcin

03 Mar 2011, 19:37

napisałem wczoraj obszernego posta,nie wiem czemu został usunięty :shock:
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Miejscowość: Den Haag

03 Mar 2011, 23:03

niestety ja tez nie wiem ja nic nie zauwazyłem

[ Dodano: 3 Marzec 2011, 23:03 ]
jesli mozesz napisz jeszcze raz
janek4
Nowicjusz
 
Posty: 25
Miejscowość: Kawęcin

05 Mar 2011, 22:54

napisze po krótce:
1.przepływomierz
2.czujnik położenia wału
3.dziura w kolektorze ssącym
4.przeczyszczenie tej dziury z której wychodzi przepływomież<aparat zapłonowy chyba>
ja miałem to samo w astrze,ale niestety nikt nie umiał dojść co to jest dokładnie,straciłem cierpliwość i sprzedałem :twisted:
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Miejscowość: Den Haag

07 Mar 2011, 22:23

Moim zdaniem bo przerabiałem ten temat u siebie to po prostu krokowy do wymiany. Bez zabawy w czyszczenia i inne bzdety bo one służą tylko poprawieniu własnego samopoczucia a nie usunięciu usterki. Tzn to jest oczywiście kolejny etap po sprawdzeniu tego o czym pisał SZCZUPAK:) pzdr
Lujan
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW 328 Hommage 2011
    BMW 328 Hommage, zaprezentowane z okazji siedemdziesiątych piątych urodzin legendarnego samochodu wyścigowego BMW 328, jest nowoczesną interpretacją charakteru i stylu protoplasty. Koncept to przykład na to, jak dziś mogłoby ...
    Jak lakierować samochód samemu. Plama na masce i dachu.
    Ostatnio mój samochód dostał obrażeń w postaci rozpuszczalnika na maskę i dach. Więc teraz mam parę plam bez farby zupełnie. Chcę zalakierować to sam ale nie będę miał warunków warsztatowych. Jak to zrobić ...