Opel Vectra C 2.2 diesel - przygasa na niskich obrotach

14 Maj 2022, 05:59

Witam.
Mam niemały problem z autem.
Samochód kupiłem niedawno za śmieszne pieniądze. Od razu po zakupie dołożyłem alternator i auto jeździło. Jedyny problem jaki z nim teraz mam jest taki, ze przy ruszaniu jak się zejdzie na niskie obroty, to auto przygasa. Dzieje się tak w okolicach tysiąca obrotów. Przygasają tez światła, komputer pokładowy - ogólnie wszystko. W trakcie jazdy tez potrafi, a najgorzej jest jak wjadę na parking i zacznie przygasać, bo po kilku takich „mignieciach” potrafi wyłączyć wspomaganie. Nie jestem mechanikiem i jedyne co mi przychodzi do głowy, to uszkodzone klemy.

EDIT.
Jeszcze chciałbym napisać o drugim problemie. Ostatnio pojechałem na majówkę i samochód stał kilka dni. Po powrocie kręcił, ale nie odpalał, odpalił na plaka. Tutaj podejrzewam dodatkową pompkę paliwa co jest pod fotelami, bo nie słychać jak chodzi przy zapłonie.
godziuxd
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Młodzi kierowcy nadal zbyt niebezpieczni
    Kierujący pomiędzy 18 a 24 rokiem życia od lat stanowią grupę z najwyższym wskaźnikiem liczby wypadków na 10 tys. populacji. Brak doświadczenia, niejednokrotnie zbytnia pewność siebie i szereg ryzykownych zachowań ...
    Nissan GT-R 2013
    Dzięki wyższym osiągom, jeszcze lepszej stabilności jazdy przy wysokich prędkościach oraz lepszej kontroli prowadzenia, model GT-R z 2013 roku wyznacza nowe standardy dla samochodów wyczynowych. Najnowszy GT-R, zainspirowany ...

•