OPEL VECTRA C, czy ma filtr cząstek stałych?

OPEL VECTRA C, czy ma filtr cząstek stałych?

04 Wrz 2012, 22:54

Bardzo was proszę o wasze opinie o autku:

[link wygasł]

szukam auta tak na ,,juz,, tzn w tamtym tyg sprzedałem starego passata kombi i szukam coś ,,dużego,, rodzinnego, powiedzmy do 30tyś i trafiłem na to, co wy na to?
TED8
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: OPEL VECTRA C, czy ma filtr cząstek stałych?

04 Wrz 2012, 23:05

aaa i jeszcze jedno bo w ofercie oczywiscie nie pisz, jak myslicie a moze wiece na pewno (ja sie totalnie nie znam na oplach) ten opel moze, lub ma ten diabelny Filter czastek stalych????
TED8
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

05 Wrz 2012, 07:01

TED8 napisał(a):diabelny Filter czastek stalych????

Nawet diabeł niestraszny jesli się nad nim panuje - wystarczy dbać o auto i postępować zgodnie z instrukcja i DPF nie jest wcale straszny ..
A furka fajna ..
Ja mam w hb i w benzynie ..

http://auto-krak.pl/auto-krak/silniki-opel-2-0-diesel/
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

07 Wrz 2012, 13:47

wszystkie 1,9 cdti to w oplach konstrukcje fiata, maja filtry czastek stalych. mozesz po zakupie go wymontowac (600 zl). ewentualnie szukaj benzyny, albo silnika 2,2 dti bez filtra, ale to tylko w egzemplarzach przedliftowych
werbel88
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1988
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • volkswagen up! 5d - widok z boku
      Volkswagen Passat kombi, Wrak Race
      BMW X4
      Renault Laguna Coupe, Night Power