Opel Vectra- Co sądzicie?

14 Paź 2014, 13:09

[link do oferty na Olx wygasł]

co sądzicie o tym ogłoszeniu? czy opłaca się kupić jako pierwsze autko? mimo iż opinie o silniku nie są najlepsze... z góry dziekuje
marcin2b
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 0- 0-2013
Auto: Nie mam

14 Paź 2014, 13:15

W DTI walą się pompy wtryskowe- koszt wymiany na regenerowaną 3k.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

14 Paź 2014, 19:48

Bardzo ładna tylko ten nieszczęsny diesel..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

15 Paź 2014, 11:43

silnik nie taki zły, mam z ojcem astre II 2004r z tym silnikiem - auto typowy wół roboczy służące na dojazdy na budowy itp itd. Oprócz nieszczęsnej pompy która padła zaraz po zakupie w 2009r przy przebiegu 195kkm do dnia dzisiejszego oprócz typowych wymian serwisowych (olej, plyny, filtry, świece, termostat, czujnik położenia wału) nic nie było ruszane - a auto w tym monencie ma przejechane 278kkm. Więc nie taki straszny ten silnik :) Dodam że za kompletną regenerację pompy wtryskowej w Bosch Service Śmietana zapłacili$ny 2400zł :)
pawel9339
Nowicjusz
 
Posty: 48
Miejscowość: Gliwice
Prawo jazdy: 24 06 1993
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Audi A4 B7 avant
Silnik: 1.8Turbo
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

15 Paź 2014, 13:59

Miałem Vectrę 2.0 DTI, nie miałem z nią problemów mimo tego nawet że jeździłem na ropie nieznanego pochodzenia. Silnik ogólnie udany, oszczędny, a pompa jak to w każdym Dieslu może ulec awarii.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

15 Paź 2014, 18:55

Wsumie za te pieniądze auto powinno być w naprawde ładnym stanie więc pompa może była już robiona.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Objaśnienia skrótów motoryzacyjnych
    PPS - Prestige Performance Sedan (mocny silnik, napęd 4x4 [AWD, Haldex lub VCU], osiowe LSD lub VCU, sedan) PPH - Prestige Performance Hatchback (mocny silnik, napęd 4x4 [AWD, Haldex lub VCU], osiowe LSD lub VCU, hatchback) ...