Opel Vivaro

Opel Vivaro

26 Kwi 2010, 02:44

Witam .
Mam zamiar kupic Opla Vivaro 1,9cdti z 2004na co zwrocic szczegolna uwage przy kupnie ??dziekuje za odp
bora4
Nowicjusz

Miejscowość: Dublin

Re: Opel Vivaro

26 Kwi 2010, 09:02

Kolego pomyliłeś nieco działy,bo większe podpowiedzi uzyskałbyś w "dostawczych"...
Na moje auto mechanicznie jest bardzo dobre ale niewiele mogę powiedziec o funkcjonalności i właściwościach transportowych tego konkretnego modelu. Nawet nie wiemy czy ma to auto służyc do przewozu ludzi czy towaru..?
Proponuję najpierw skorzystac ze strony "autocentrum".
Wszyscy jesteśmy hedonistami...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Silniki VEA z przełomową technologią wtrysku paliwa: Volvo Silniki VEA z przełomową technologią wtrysku paliwa: Volvo
    VEA (Volvo Engine Architecture) to nowa rodzina silników czterocylindrowych, która pojawi się w ofercie Volvo pod koniec 2013 roku. Obejmie ona zarówno jednostki benzynowe, jak i Diesle. W jednostkach ...
    GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5 GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5
    Sportowe dwudrzwiowe coupe klasy premium to segment, który nie poddaje się chwilowej modzie. Samochody te od lat zapewniają użytkownikowi nie tylko sportowe osiągi, ale również komfortowe warunki podróży. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VERVA Street Racing - BMW M3 GT2
      Chrysler Pacyfica - 2005 rok - kierownica
      Dacia Duster, 2013
      Hyundai IONIQ Hybrid