Opel Vivaro żarówki

Opel Vivaro żarówki

28 Wrz 2011, 16:38

Witam chce wymienić żarówki z standardowych na jakieś dobre słyszałem ze night breaker sa dobre tylko nie wiem jaki typ zarówek jest w Oplu Vivaro bo nie siedze w tym temacie
Czy moze polecacie jakiś inny typ żarówek świecacych jasnym światłem i nie mam na myśli jakiegoś badziewa żeby policja sie przyczepiła ale jakieś porządne zarówki chce na nich przejeździć jesień i zime słyszałem ze niektóre typy żarówek muszą być wbite w dowód rejestracyjny
Ktoś coś poleca konkretnego ?
chips
Obserwowany

Re: Opel Vivaro żarówki

03 Paź 2011, 00:05

polecam Philipsa -Blue Vision
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Insignia z instalacją gazową LPG Opel Insignia z instalacją gazową LPG
    Opel Insignia z silnikiem 1.4 Turbo LPG ecoFLEX przystosowanym do eksploatacji na skroplonym propanie-butanie (LPG). Fabryczną instalację gazową można zamówić do każdej wersji nadwoziowej flagowego Opla, czyli sedana, ...
    Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH
    Siedziba Toyota Motorsport GmbH – należącej do koncernu Toyoty firmy inżynieryjnej, zajmującej się od 1979 roku sportami motorowymi – mieści się w Kolonii. Stalowy, dwupiętrowy budynek o powierzchni 30 tys. m² ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda